64

TETMAJER- LEGENDA TATR. MARYNA Z HRUBEGO. JANOSIK NĘDZA LITMANOWSKI Drzeworyty Skoczylasa [aukcja]

add Votre note
Description du lot

KAZIMIERZ PRZERWA - TETMAJER

LEGENDA TATR [komplet współoprawny]:

1] MARYNA Z HRUBEGO.

2] JANOSIK NĘDZA LITMANOWSKI.

DRZEWORYTY WŁADYSŁAWA SKOCZYLASA

PAŃSTWOWY INSTYTUT WYDAWNICZY, WARSZAWA 1949r., PIERWSZE WYDANIE, str. 260+ 267, format 18 x 25 cm

OPRAWA TWARDA PEŁNA SKÓRA WSPÓŁCZESNA, WZORNICTWO NAWIĄZUJĄCE DO ARTYSTYCZNEJ OPRAWY WYKONANEJ W PRACOWNI ROBERTA JAHODY. NA GRZBIECIE WYPUKŁE ZWIĘZY PODKREŚLONE ZŁOTĄ LINIĄ, W DWÓCH POLACH STYLIZOWANA ZŁOCONA TYTULATURA,  NA GRZBIECIE LICU I TYLNEJ OKŁADCE STYLIZOWANE ZŁOCONE ZDOBIENIA ROŚLINNE I LINIOWE. ŁADNE OZDOBNE WYKLEJKI Z PAPIERU MARMURKOWEGO, ZACHOWANE MIĘKKIE OKŁADKI WYDAWNICZE

Stan BDB / ŁADNY EGZEMPLARZ

Vente aux enchères
XXVII Vente aux enchères de livres et de livres anciens
gavel
Date
30 Septembre 2023 CEST/Warsaw
date_range
Prix de départ
174 EUR
Prix de vente
aucune offre
Cet article n'est plus disponible
Visualisations: 12 | Favoris: 0
Vente aux enchères

Antykwariat Sobieski

Date
30 Septembre 2023 CEST/Warsaw
Déroulement des enchères

Tous les articles seront mis aux enchères

Frais d'adjudication
10.00%
OneBid ne facture pas de frais d'enchères supplémentaires.
Surenchères
  1
  > 10
  200
  > 20
  500
  > 50
  1 000
  > 100
  2 000
  > 200
  5 000
  > 500
  10 000
  > 1 000
  20 000
  > 2 000
  50 000
  > 5 000
  100 000
  > 10 000

Règlement
À propos de enchères
FAQ
À propos du vendeur
Antykwariat Sobieski
Contact
ANTYKWARIAT SOBIESKI
room
Pułaskiego 31 / 3
62-800 Kalisz
phone
+48609772993